Serwis

Home / Serwis

Profesjonalne Usługi Informatyczne

Problem z PCetem, laptopem bądź drukarką? Witamy Państwa na stronie naszego serwisu sprzętu koputerowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawie komputerów macie Państwo pewność, że wybierając nas, usługa naprawy komputera będzie przeprowadzona fachowo a użyte podzespoły odpowiednio dobrane.

Naprawiamy wszystkie rodzaje usterek, prace wykonujemy na markowym profesjonalnym sprzęcie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ponieważ wiemy że każdy sprzęt jest inaczej użytkowany a podobne objawy mogą mieć różne przyczyny. Na naprawiony sprzęt dajemy Państwu pisemną gwarancję. Wystawiamy faktuy VAT.

 

 

Wymiana układów BGA

Jako jedyni w okolicy wymieniamy układy BGA. Często serwisy naprawiają niedziałające układy graficzne poprzez wygrzanie ich gorącym powietrzem lub poprzez wkładanie płyt głównych do piekarnika. Taka metoda służy jedynie do zdiagnozowania usterki, tak jak jest to pokazane na powyższym materiale, a nie do jej naprawy! Nie daj się nabrać na pozorną naprawę i skorzystaj z profesjonalnej!

 

Poza układami BGA wymieniamy również układy KBC, przetwornice prądowe, tranzystory oraz wszystkie pozostałe elementy SMD. Myjemy także laptopy po zalaniu w profesjonalnej myjce ultradźwiękowej dedykowanymi preparatami do tego przeznaczonymi.

 

PROFESJONALNIE
ODPOWIEDZIALNIE
NA MIEJSCU
0
Dajemy z siebie
0
Za diagnozę
0
Satysfakcji

Masz jakieś pytania? Zapraszamy serdecznie do kontaktu.